05 april 2017

RKAV JO10-11 Toernooi, 21 Mei 2017

RKAV JO10-11 Toernooi - 21 Mei 2017

 

Elke coach, die meedoet zich moet melden voor aanvang van de eerste wedstrijd. Elk Volendammer team moet reserve shirts meenemen.

 

  Poule Thuis Uit Veld Tijd
1 A de Dijk JO11-1 Rkav JO11-1 Veld 1 09:30
2 B BFC Bussum JO11-1 Rkav JO11-2 Veld 2 09:30
3 C SDZ JO11-1 Rkav JO11-3 Veld 3A 09:30
4 D Rkav JO11-4 Reigerboys JO11-3 Veld 3B 09:30
5 E SCH 44 JO10-1 Rkav JO10-1 Veld 8A 09:30
6 F de Dijk JO10-1 Rkav JO10-2 Veld 8B 09:30
7 G Rkav JO10-3 Pancratius JO10-2 Veld 7A 09:30
8 H de Dijk JO10-2 Rkav JO10-4 Veld 7B 09:30
           
9 A de Zouaven JO11-1 Onze Gezellen JO11-1 Veld 1 09:50
10 B Koedijk JO11-1 RCL  JO11-2 Veld 2 09:50
11 C Sp. Andijk JO11-1 Koedijk JO11-2 Veld 3A 09:50
12 D Koedijk JO11-3 Fc Abcoude JO11-2 Veld 3B 09:50
13 E Pancartius JO10-1 F.Wormerveer JO10-1 Veld 8A 09:50
14 F Purmersteijn JO10-1 Roda 23 JO10-1 Veld 8B 09:50
15 G Rksv DCG JO10-2 Waterwijk JO10-3 Veld 7A 09:50
16 H Wherevogels JO10-2 Koedijk JO10-1 Veld 7B 09:50
           
17 A W.Acad JO11-1 Rkav JO11-1 Veld 1 10:10
18 B Odin 59 JO11-2 Rkav JO11-2 Veld 2 10:10
19 C Rkav JO11-5 Rkav JO11-3 Veld 3A 10:10
20 D Koedijk JO11-4 AFC34 JO11-2 Veld 3B 10:10
21 E Fc Abcoude JO10-1 Rkav JO10-1 Veld 8A 10:10
22 F Wherevogels JO10-1 Rkav JO10-2 Veld 8B 10:10
23 G DIOS JO10-2 Swift JO10-3 Veld 7A 10:10
24 H Hertha JO10-1 Rkav JO10-4 Veld 7B 10:10
           
25 A Onze Gezellen JO11-1 de Dijk JO11-1 Veld 1 10:30
26 B RCL  JO11-2 BFC Bussum JO11-1 Veld 2 10:30
27 C Koedijk JO11-2 SDZ JO11-1 Veld 3A 10:30
28 D Fc Abcoude JO11-2 Rkav JO11-4 Veld 3B 10:30
29 E F.Wormerveer JO10-1 SCH 44 JO10-1 Veld 8A 10:30
30 F Roda 23 JO10-1 de Dijk JO10-1 Veld 8B 10:30
31 G Waterwijk JO10-3 Rkav JO10-3 Veld 7A 10:30
32 H Koedijk JO10-1 de Dijk JO10-2 Veld 7B 10:30
           
33 A de Zouaven JO11-1 W.Acad JO11-1 Veld 1 10:50
34 B Koedijk JO11-1 Odin 59 JO11-2 Veld 2 10:50
35 C Sp. Andijk JO11-1 Rkav JO11-5 Veld 3A 10:50
36 D Reigerboys JO11-3 AFC34 JO11-2 Veld 3B 10:50
37 E Pancartius JO10-1 Fc Abcoude JO10-1 Veld 8A 10:50
38 F Purmersteijn JO10-1 Wherevogels JO10-1 Veld 8B 10:50
39 G Pancratius JO10-2 Swift JO10-3 Veld 7A 10:50
40 H Wherevogels JO10-2 Hertha JO10-1 Veld 7B 10:50
           
41 A Rkav JO11-1 Onze Gezellen JO11-1 Veld 1 11:10
42 B Rkav JO11-2 RCL  JO11-2 Veld 2 11:10
43 C Rkav JO11-3 Koedijk JO11-2 Veld 3A 11:10
44 D Koedijk JO11-3 Koedijk JO11-4 Veld 3B 11:10
45 E Rkav JO10-1 F.Wormerveer JO10-1 Veld 8A 11:10
46 F Rkav JO10-2 Roda 23 JO10-1 Veld 8B 11:10
47 G Rksv DCG JO10-2 DIOS JO10-2 Veld 7A 11:10
48 H Rkav JO10-4 Koedijk JO10-1 Veld 7B 11:10
           
49 A W.Acad JO11-1 de Dijk JO11-1 Veld 1 11:30
50 B Odin 59 JO11-2 BFC Bussum JO11-1 Veld 2 11:30
51 C Rkav JO11-5 SDZ JO11-1 Veld 3A 11:30
52 D Rkav JO11-4 AFC34 JO11-2 Veld 3B 11:30
53 E Fc Abcoude JO10-1 SCH 44 JO10-1 Veld 8A 11:30
54 F Wherevogels JO10-1 de Dijk JO10-1 Veld 8B 11:30
55 G Rkav JO10-3 Swift JO10-3 Veld 7A 11:30
56 H Hertha JO10-1 de Dijk JO10-2 Veld 7B 11:30
           
57 A Rkav JO11-1 de Zouaven JO11-1 Veld 1 11:50
58 B Rkav JO11-2 Koedijk JO11-1 Veld 2 11:50
59 C Rkav JO11-3 Sp. Andijk JO11-1 Veld 3A 11:50
60 D Fc Abcoude JO11-2 Koedijk JO11-4 Veld 3B 11:50
61 E Rkav JO10-1 Pancartius JO10-1 Veld 8A 11:50
62 F Rkav JO10-2 Purmersteijn JO10-1 Veld 8B 11:50
63 G Waterwijk JO10-3 DIOS JO10-2 Veld 7A 11:50
64 H Rkav JO10-4 Wherevogels JO10-2 Veld 7B 11:50
           
    PAUZE PAUZE    
           
65 A Onze Gezellen JO11-1 W.Acad JO11-1 Veld 1 12:30
66 B RCL  JO11-2 Odin 59 JO11-2 Veld 2 12:30
67 C Koedijk JO11-2 Rkav JO11-5 Veld 3A 12:30
68 D Reigerboys JO11-3 Koedijk JO11-3 Veld 3B 12:30
69 E F.Wormerveer JO10-1 Fc Abcoude JO10-1 Veld 8A 12:30
70 F Roda 23 JO10-1 Wherevogels JO10-1 Veld 8B 12:30
71 G Pancratius JO10-2 Rksv DCG JO10-2 Veld 7A 12:30
72 H Koedijk JO10-1 Hertha JO10-1 Veld 7B 12:30
           
73 A de Dijk JO11-1 de Zouaven JO11-1 Veld 1 12:50
74 B BFC Bussum JO11-1 Koedijk JO11-1 Veld 2 12:50
75 C SDZ JO11-1 Sp. Andijk JO11-1 Veld 3A 12:50
76 D Koedijk JO11-4 Rkav JO11-4 Veld 3B 12:50
77 E SCH 44 JO10-1 Pancartius JO10-1 Veld 8A 12:50
78 F de Dijk JO10-1 Purmersteijn JO10-1 Veld 8B 12:50
79 G DIOS JO10-2 Rkav JO10-3 Veld 7A 12:50
80 H de Dijk JO10-2 Wherevogels JO10-2 Veld 7B 12:50
           
81 D AFC34 JO11-2 Koedijk JO11-3 Veld 7A 13:10
82 G Swift JO10-3 Rksv DCG JO10-2 Veld 7B 13:10
83 D Fc Abcoude JO11-2 Reigerboys JO11-3 Veld 3A 13:10
84 G Waterwijk JO10-3 Pancratius JO10-2 Veld 3B 13:10
           
85 D Rkav JO11-4 Koedijk JO11-3 Veld 7A 13:30
86 G Rkav JO10-3 Rksv DCG JO10-2 Veld 7B 13:30
87 D Koedijk JO11-4 Reigerboys JO11-3 Veld 3A 13:30
88 G DIOS JO10-2 Pancratius JO10-2 Veld 3B 13:30
89 D AFC34 JO11-2 Fc Abcoude JO11-2 Veld 8A 13:30
90 G Swift JO10-3 Waterwijk JO10-3 Veld 8B 13:30

 

Poule Indeling RKAV JO10-11 Toernooi

Elke coach, die meedoet zich moet melden voor aanvang van de eerste wedstrijd. Elk Volendammer team moet reserve shirts meenemen.

 

Poule  A Poule  B Poule  C Poule  D
V'dam JO11-1 V'dam JO11-2 V'dam JO11-3 V'dam JO11-4
de Dijk JO11-1 BFC JO11-1 SDZ JO11-1 Reigerboys JO11-3
O. Gezellen JO11-1 RCL JO11-2 Koedijk JO11-2 Koedijk JO11-3
Zouaven JO11-1 Koedijk JO11-1 Sp.Andijk JO11-1 Abcoude JO11-2
W.Academy JO11-1 Odin'59 JO11-2 V'dam JO11-5 Koedijk JO11-4
      AFC'34 JO11-2
       
Poule  E Poule  F Poule  G Poule  H
V'dam JO10-1 V'dam JO10-2 V'dam JO10-3 V'dam JO10-4
SCH'44 JO10-1 De Dijk JO10-1 Pancratius JO10-2 De Dijk JO10-2
F.Wormerveer JO10-1 Roda'23 JO10-1 DCG JO10-2 Koedijk JO10-1
Pancratius JO10-1 Purmersteijn JO10-1 Waterwijk JO10-3 Wherevogels JO10-2
Abcoude JO10-1 Wherevogels JO10-1 Dios JO10-2 Hertha JO10-1
    Swift JO10-3  

 

Wij wensen jullie een sportief, zonnig en gezellig toernooi.

 

Met vriendelijke groet,

Ron van Houdt

 

RKAV Volendam toernooien

Rkav.toernooien@gmail.com

 

terug   »