05 april 2017

RKAV JO8-9 Toernooi - 20 mei 2017

RKAV JO8-9 Toernooi, 20 mei 2017

Elke coach, die meedoet zich moet melden voor aanvang van de eerste wedstrijd. Elk Volendammer team moet reserve shirts meenemen.

 

  Poule Thuis Uit Veld Tijd
1 A Rkav JO9-1 RKVV Dem JO9-2 Veld 2A 09:30
2 B Rkav JO9-3 Asv de Dijk JO9-1 Veld 2B 09:30
3 C Vv Schoten JO9-1 Rkav JO9-4 Veld 3A 09:30
4 D Rkav JO8-2 Asv de Dijk JO8-1 Veld 3B 09:30
5 E Asv de Dijk JO8-2 Rkav JO8-3 Veld 4A 09:30
           
6 A ADO JO9-1 Rkav JO9-2 Veld 2A 09:50
7 B SDZ JO9-2 HFC JO9-3 Veld 2B 09:50
8 C WVHEDW JO9-2 DCG JO9-3 Veld 3A 09:50
9 D F. Wormerveer JO8-1 Sv Diemen JO8-1 Veld 3B 09:50
10 E Monnickendam JO8-1 Sv Diemen JO8-2 Veld 4A 09:50
           
11 A Spartaan JO9-1 RKVV Dem JO9-2 Veld 2A 10:10
13 C HFC JO9-5 Rkav JO9-4 Veld 3A 10:10
14 D Rkav JO8-1 Asv de Dijk JO8-1 Veld 3B 10:10
15 E HFC JO8-5 Rkav JO8-3 Veld 4A 10:10
           
12 B HFC JO9-3 Rkav JO9-3 Veld 2B 10:30
16 A Rkav JO9-2 Rkav JO9-1 Veld 2A 10:30
18 C DCG JO9-3 Vv Schoten JO9-1 Veld 3A 10:30
19 D Sv Diemen JO8-1 Rkav JO8-2 Veld 3B 10:30
20 E Sv Diemen JO8-2 Asv de Dijk JO8-2 Veld 4A 10:30
           
17 B Asv de Dijk JO9-1 SDZ JO9-2 Veld 2B 10:50
21 A ADO JO9-1 Spartaan JO9-1 Veld 2A 10:50
23 C WVHEDW JO9-2 HFC JO9-5 Veld 3A 10:50
24 D F. Wormerveer JO8-1 Rkav JO8-1 Veld 3B 10:50
25 E Monnickendam JO8-1 HFC JO8-5 Veld 4A 10:50
           
26 A RKVV Dem JO9-2 Rkav JO9-2 Veld 2A 11:10
28 C Rkav JO9-4 DCG JO9-3 Veld 3A 11:10
29 D Asv de Dijk JO8-1 Sv Diemen JO8-1 Veld 3B 11:10
30 E Rkav JO8-3 Sv Diemen JO8-2 Veld 4A 11:10
           
22 B Rkav JO9-3 SDZ JO9-2 Veld 2B 11:30
31 A Spartaan JO9-1 Rkav JO9-1 Veld 2A 11:30
32 C HFC JO9-5 Vv Schoten JO9-1 Veld 4B 11:30
33 D Rkav JO8-1 Rkav JO8-2 Veld 3A 11:30
34 E HFC JO8-5 Asv de Dijk JO8-2 Veld 3B 11:30
35 A RKVV Dem JO9-2 ADO JO9-1 Veld 4A 11:30
           
27 B HFC JO9-3 Asv de Dijk JO9-1 Veld 2B 11:50
36 C Rkav JO9-4 WVHEDW JO9-2 Veld 2A 11:50
37 D Asv de Dijk JO8-1 F. Wormerveer JO8-1 Veld 4B 11:50
38 E Rkav JO8-3 Monnickendam JO8-1 Veld 3A 11:50
39 A Rkav JO9-2 Spartaan JO9-1 Veld 3B 11:50
40 C DCG JO9-3 HFC JO9-5 Veld 4A 11:50
           
41 D Sv Diemen JO8-1 Rkav JO8-1 Veld 2A 12:10
42 E Sv Diemen JO8-2 HFC JO8-5 Veld 2B 12:10
43 A Rkav JO9-1 ADO JO9-1 Veld 3A 12:10
           
44 C Vv Schoten JO9-1 WVHEDW JO9-2 Veld 3B 12:30
45 D Rkav JO8-2 F. Wormerveer JO8-1 Veld 2B 12:30
46 E Asv de Dijk JO8-2 Monnickendam JO8-1 Veld 2A 12:30

 

Poule Indeling RKAV JO8-9 Toernooi

Elke coach, die meedoet zich moet melden voor aanvang van de eerste wedstrijd. Elk Volendammer team moet reserve shirts meenemen.

 

Poule  A Poule  B Poule  C Poule  D Poule  E
Dem JO9-1 V'dam JO9-3 V'dam JO9-4 De Dijk JO8-1 V'dam JO8-3
V'dam JO9-1 De Dijk JO9-1 vv Schooten JO9-1 V'dam JO8-1 De Dijk JO8-2
V'dam JO9-2 SDZ JO9-2 DCG JO9-3 V'dam JO8-2 sv Diemen JO8-2
ADO JO9-1 HFC JO9-3 WVHEDW JO9-2 sv Diemen JO8-1 Monnickendam JO8-2
Spartaan JO9-1 Odin'59 JO11-2 HFC JO9-5 F.Wormerveer JO8-1 HFC JO8-5
      AFC'34 JO11-2  

 

Wij wensen jullie een sportief, zonnig en gezellig toernooi.

 

Met vriendelijke groet,
Ron van Houdt

 

RKAV Volendam toernooien
Rkav.toernooien@gmail.com

 

terug   »